• No products in the cart.
Proceed to Checkout

Degustácie

Navštívte vinárstvo LIMBAVIN

Ponúkame Vám možnosť degustácie priamo u nás vo vinárstve LIMBAVIN v Limbachu. V rámci degustácie máte možnosť ochutnať aktuálnu ponuku vín pod vedením someliera a tiež Vás prevedieme našimi výrobnými priestormi. K degustácii vín zabezpečujeme studený záhryz ale aj regionálne špeciality teplej kuchyne. Disponujeme dvomi degustačnými miestnosťami. 

Degustáciu je možné dohodnúť telefonicky na čísle 0948 222 122 alebo mailom na predaj@limbavin.sk.

Degustačná miestnosť

Vinárstvo Limbavin disponuje dvomi degustačnými miestnosťami. K ochutnávke vín zabezpečujeme bohatý studený záhryz. Na objednávku ponúkame aj tradičné regionálne špeciality teplej kuchyne.

Miestnosť Limbavin – kapacita 12 osôb

Miestnosť Villa Vinica – kapacita 35 osôb

Ako inšpiráciu ponúkame nasledovne obľúbené akcie:
DEGUSTÁCIE
HUSACIE HODY a KAČACIE HODY
BAVORSKÉ HODY
FIREMNÉ POSEDENIA

 

Zážitková degustácia vo vinohrade

Vychutnaje si vína z produkcie vinárstva LIMBAVIN priamo vo vinohrade s nádhernýcm výhladom a magickou atmosférou. V našom obľubenom vinohrade s názvom Bajzle sme vytvorili jedinečný priestor vhodný pre degustacie, teambuildingy či posedenie s priateľmi. Zoznámte sa s našimi vínami, spoznajte náš príbeh a filozofiu priamo tam kde to celé začína…

Ubytovanie

Ponúkame možnosť ubytovania v našom penzióne Villa Vinica, ktorý sa nachádza priamo v areáli vinárstva. Villa Vinica vám ponúka útulné ubytovanie v piatich priestranných príjemne zariadených izbách s krásnym výhľadom na Limbach a okolie. Zariadenie je v klasickom vidieckom štýle s dvojposteľou, komfortnými kreslami i konferenčným stolíkom s prípojkou na internet a televízorom. Každá izba má kúpeľňu so sprchou alebo vaňou, WC a umývadlo. Cena za ubytovanie zahŕňa bohaté raňajky.

Scroll to top